Ubieganie się o M.A. i Au.D.programy (2023)

Większość wnioskodawców zakończy również zajęcia wprowadzające do patologii i audiologii mowy;Nie jest to jednak wymagane.

Wstęp oparty jest na wynikach akademickich, zaleceniach i eseju osobistym. Transkrypty, wyniki i wypełnione wniosek muszą zostać złożone w sumie przed rozpatrzeniem przyjęcia.

Aplikacja CSDCAS

Ważny:Wnioski o program M.A. należy składać za pośrednictwem CSDCAS (Science Communication Sciences and Disorders Scentraced Application Service).

Uzupełnij csdcasm.a.Aplikacja programowa

W ramach CSDCA wnioskodawcy będą musieli uiścić opłatę za wniosek i złożyć:

 • Ogólny formularz aplikacji
 • Transkrypcje
 • Osobiste oświadczenie/esej
 • Informacje kontaktowe dla trzech listów polecających

Aplikacja Wayne State University

Ponadto wnioskodawcy do programu M.A. muszą wypełnić aplikację absolwenta Wayne State.

Złóż wniosek o przyjęcie

Procedury aplikacyjne i liście kontrolne dla M.A. i Au.D.programy

Ważny:Przyjęci studenci muszą rozpocząć program w semestrze jesiennym.Departament nie oferuje opcji rozpoczęcia M.A. lub Au.D.Program w semestrze zimowym lub wiosennym/letnim.

Departament oferuje również ograniczone finansowanie studentów w formieAsystentów studenckich.

Krok 1: Licencjat

Termin ostateczny:Przed rozpoczęciem programu podyplomowego.

Całkowity tytuł licencjata w CSD lub dowolnym B.A.z odpowiednimi zajęciami po Bachelorze.

Wymagania

Wymagany jest stopień licencjata z patologii mowy/audiologii/komunikacji lub tytuł licencjata w dowolnym obszarze z odpowiednimi zajęciami po Bachelorku CSD.

Krok 2: Aplikacja CSDCAS

Termin ostateczny:15 stycznia

Prześlij swój wniosek do CSDCA.

Wymagania

 1. Opłata za wniosek
 2. Formularz aplikacji
 3. Oficjalne transkrypcje (patrz szczegóły poniżej)
 4. Osobiste oświadczenie/esej (jeden do twopages) (patrz szczegóły poniżej)
 5. Trzy litery rekomendacji/odniesienia (patrz szczegóły poniżej)
 6. GRE - opcjonalne/zalecane tylko dla SLP (patrz szczegóły poniżej)

CSDCAS opłaty za 125 USD za pierwszą aplikację programu dla absolwentów i 50 USD za każdy dodatkowy program (patrzharmonogram opłat).Aplikacja doProgram pomocy opłat CSDCASnależy złożyć przed przesłaniem wniosku. PatrzLista programów magisterskich i audiologiiUdział w Sciences & Disorders Scentrace Application (CSDCA).Aby uzyskać pomoc, odwiedźCentrum pomocy wnioskodawcy CSDCASORCONTACT 617-612-2030 ORcsdcasinfo@csdcas.org.

Krok 3: Wayne State Application

Termin ostateczny:15 stycznia

Złożyć kolejny wniosekDo Wayne State University Graduate School.

Wymagania

 1. Opłata aplikacyjna (50 USD)
 2. Formularz aplikacji
 3. Oficjalne transkrypcje ze wszystkich szkół wyższych/uniwersytetów wcześniej uczęszczały(szczegóły poniżej)

Uwaga: robisznieMuszę przesłać swoje osobiste oświadczenie lub listy zalecenia Wayne State University.

Krok 4: Wymagania matematyczne

Termin ostateczny:Przed rozpoczęciem programu podyplomowego.

Uzupełnij kurs statystyki (tylko dla programu SLP M.A.).

Wymagania

WidziećKursy statystyczneOferowane przez nasz dział matematyki.

Krok 5: Międzynarodowa aplikacja studencka

Termin ostateczny:15 stycznia

Wymagania

Prześlij swoje wyniki TOEFL, TWE i Speak/TSE na Wayne State University (kod: 1898).(Szczegóły poniżej)

Krok 6: Pomoc finansowa

Termin ostateczny:Patrz poszczególne formularze aplikacji (tj. FAFSA).

Wymagania

Złóż wniosek o pomoc finansową w razie potrzeby.Poniżej koszty czesnego, Assistant Graduate Student (GSA), WSU Graduate Professional Scholarship (GPS) i inna pomoc finansowa.

Au.d.Wywiad programowy

Au.d.Wywiad odbędzie się w dziale WSU CSD w lutym, tylko na zaproszenie.

Szczegółowe instrukcje aplikacji i pomocne wskazówki

Prosimy o kontakt z biurem przyjęć nauk komunikacyjnych i zaburzeńcsdgradapplications@wayne.edu.

 • Osobiste oświadczenie/esej

  Wymagane jest osobiste oświadczenie/esej.Prześlij swoje osobiste oświadczenie doScentralizowana usługa aplikacji CSDCAS.Osobiste oświadczenie dlaaudiologiapowinno mieć od jednego do dwóch stron i powinien zawierać opis twoich celów zawodowych i kwalifikacji do studiów podyplomowych w audiologii. Osobiste oświadczenie dlaPatologia mowy i językapowinno mieć długość od jednego do dwóch stron i powinna być odpowiedzią na monit wymieniony na stronie CSDCAS.

 • Listy rekomendacji/odniesienia

  Wymagane są trzy litery rekomendacji/odniesienia.Co najmniej dwa z tych listów powinny pochodzić od wykładowców akademickich, którzy mogą skomentować twój potencjał akademicki do studiów podyplomowych.W ramach aplikacji online za pośrednictwemScentralizowana usługa aplikacji CSDCAS, musisz podać nazwiska i informacje kontaktowe trzech osób w celu uzyskania listów rekomendacji/odniesienia.Pisarze twoich trzech listów zostaną następnie wysyłane informacje, które pozwalają im poufnie przesyłać swoje listy online.

  Wszystkie listy rekomendacji/odniesienia powinny być przekazaneScentralizowana usługa aplikacji CSDCASDo 15 stycznia wszystkie listy odniesienia powinny zawierać adres uliczny, adres e -mail i numer telefonu pisarza listów.Ważne: nie przejmiemy Twojego wniosku, chyba że do 15 stycznia mamy wszystkie trzy litery.Przesłanie fałszywej listu rekomendacji/referencji spowoduje odrzucenie wniosku.

 • Wyniki GRE

  Notatka:

  • Jest to opcjonalne/zalecane tylko dla programu SLP.
  • Wyniki GRE nie są wymagane ani opcjonalne/zalecane dla AU.D.program.
  • Wyniki GRE z w ciągu ostatnich pięciu lat są ważne.

  Jeśli wziąłeś GRE, ale nie miałeś wyników testów bezpośrednio do WSU, musisz skontaktować się z usługą testową i poprosić o przesłanie oficjalnych wyników CSDCA (kod DI0699).

  Ważny:Jeśli jeszcze nie wziąłeś GRE, napisz do kodu instytucji Wayne State University CSDCA (0699) W formularzu testowym, gdy zabierzesz GRE, aby poprosić o przesłanie wyników testu bezpośrednio do działu nauk komunikacyjnych i zaburzeń FSU.

  TymusiećWeź GRE przed 1 stycznia, aby wyniki testu dotarły do WSU przed terminem 15 stycznia.Aby uzyskać informacje na temat testu, odwiedźUsługi testowania i oceny. Aby uzyskać harmonogram dat testów GREWitryna GRE.

 • Międzynarodowa aplikacja studentów

  Wymagane są oficjalne transkrypcje wyników baterii testowych TOEFL (wymagane tylko dla studentów zagranicznych, którzy nie są narodowymi użytkownikami języka angielskiego).Minimalne wyniki dopuszczalne do przyjęcia to:

  • Toefl: 600
  • IBT: Wynik 100
  • Ielts: Wynik 7,5
  • Duolingo: Wynik 130


  Oficjalne wyniki muszą być wysyłane bezpośrednio na Wayne State University (kod instytucji1898).Wszystkie egzaminy muszą zostać wykonane przed 1 stycznia, aby zapewnić otrzymanie raportu wyniku do terminu 15 stycznia.Harmonogramy testów i opłat znajdują się, patrzUsługi testowania i ocenyna Wayne State University.

 • Transkrypcje

  Musisz przesłać oficjalną transkrypcję odkażdyInstytucja licencjacka, do której uczestniczyłeś.Wszystkie transkrypcje muszą zostać odebrane do 15 stycznia. W celach rekrutacyjnych rozważamy zarówno GPA GPA, jak i Komunikacja GPA.GPA jest obliczana na podstawie całego rekordu licencjackiego ze wszystkich uczestników.Jeśli nie przesłasz wszystkich oficjalnych transkryptów, nie będziemy w stanie przejrzeć Twojego wniosku.

  Transkrypcja z obecnej instytucji licencjackiej musi pokazać twoje oceny semestru jesiennego.Musisz przesłać wszystkie swoje transkrypty do dwóch różnych miejsc: 1) do CSDCA;oraz 2) do WSU Office of Graduate Admissions.Aby upewnić się, że oficjalna transkrypcja jest odpowiednio obsługiwana przez CSDCA, musisz najpierw wymienić swoją szkołę wUczestniczyły uczelnie i uniwersytetySekcja aplikacji CSDCAS.

  WedługInstrukcja CSDCAS dotycząca wysyłania transkryptów, powinieneś następnie wydrukować oficjalny formularz żądania transkrypcji CSDCAS i podać ten formularz do biura rejestratora, aby dołączyć do transkrypcji, gdy zostanie on wysyłany do CSDCAS.aplikacja.Transkrypty muszą być wysyłane bezpośrednio z Urzędu Rejestratorów w instytucjach licencjackich do tych dwóch lokalizacji.

  CSDCAS Centrum przetwarzania transkrypcji
  P.O.Box 9113
  Watertown, MA 02471

  Przyjmowania absolwentów Wayne State University
  5057 Woodward, Suite 6304
  Detroit, MI 48202

  Transkrypty międzynarodowe

  Wszyscy studenci z transkrypcjami międzynarodowymi muszą przedstawić oficjalną ocenę transkrypcji kursu, zakończona przezŚwiatowe usługi edukacyjne(WES).Proszę, nie wysyłaj żadnychurzędnikRekordy akademickie do WSU.Oficjalna ocena transkrypcji trasy po kursie musi być przekazywana bezpośrednio z WES do biura przyjęć dla absolwentów.

 • Średnią ocen

  Nasz dział rozważa cały Twój rekord studiów licencjackich i wymaga minimalnego GPA wynoszącego 3,0 w celu poważnego rozważenia w celu regularnego przyjęcia.Przeciętny GPA dla przyjętych studentów wynosi około 3,5 w ciągu ostatnich kilku lat.

 • Major licencjacki

  Studenci wchodzący do programu podyplomowego muszą spełnić wymagania dotyczące kursu licencjackiego dotyczące przyjęcia na patologię mowy lub audiologię.Można to osiągnąć przez 1) ukończenie studiów licencjackich w zakresie zaburzeń komunikacyjnych i/lub audiologii i patologii mowy;lub 2) poprzez ukończenie studiów licencjackich w innej specjalizacji, a następnie wypełniając kursy wstępne jako student po Bachelor na naszym dziale na Wayne State University lub w innej instytucji.

  Wszyscy kandydaci mogą ubiegać się o program absolwentów, gdy nadal je kończąWymagane studenci ASHA i ponowne wymagane kursy, ale muszą zakończyć te kursy licencjackie przed rozpoczęciem programu podyplomowego.Wstęp do programu po Bachelorze nie gwarantuje przyjęcia do programu absolwenta w dziale CSD.Zainteresowani studenci mogą skontaktować się zDoradca studiów licencjackich/post-bachelorStudenci międzynarodowi posiadający trzyletni studia licencjackie muszą również skontaktować się z doradcą po Bachelorze.

 • Zasoby finansowe

  Koszty czesnego

  Aktualne informacje na czesne można uzyskać zWayne State UniversityOffice of the Registrar.Studenci z Michigan, Wybieraj hrabstwa Ohio (Fulton, Lucas, Ottawa i Williams) oraz kanadyjska prowincja Ontario Pay Resident Tuither (Polityka Ohio/Ontario Good sąsiad).Studenci mieszkający w innych obszarach są zobowiązani do zapłaty stawki czesnego nierezydenta.

  Assystencje absolwentów departamentów

  Departament Nauk Komunikacyjnych i zaburzeń może przyznać ograniczoną liczbę asystentów dla absolwentów każdego roku.Każdy asystent absolwenta musi pracować około 20 godzin tygodniowo przy zadaniach działów.Nagrody są przyznawane konkurencyjnym.Ubiegać się o asystenta absolwenta, wypełnijJednostronicowa aplikacja GAi wyślij go e -mailem do koordynatora rekrutacji pod adresemcsdgradapplications@wayne.edudo 15 stycznia.

  Pomoc finansowa uniwersytetu

  Informacje dotycząceStypendium zawodowe dla absolwentówmożna uzyskać, kontaktując sięSzkoła absolwenta.Aby uzyskać najbardziej aktualne informacje na temat innych nagród i pożyczek sponsorowanych przez uniwersytecOffice of Student Financial Aid.

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Carlyn Walter

Last Updated: 24/08/2023

Views: 6402

Rating: 5 / 5 (50 voted)

Reviews: 81% of readers found this page helpful

Author information

Name: Carlyn Walter

Birthday: 1996-01-03

Address: Suite 452 40815 Denyse Extensions, Sengermouth, OR 42374

Phone: +8501809515404

Job: Manufacturing Technician

Hobby: Table tennis, Archery, Vacation, Metal detecting, Yo-yoing, Crocheting, Creative writing

Introduction: My name is Carlyn Walter, I am a lively, glamorous, healthy, clean, powerful, calm, combative person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.